Hakkımızda

1995 yılında, ARKADAŞ PET MARKET zincirinin ilk mağazası Kozyatağı CarrefourSA - ARKADAŞ PET MARKET açıldı. Böylece İstanbul' lu hayvan severler kaliteli, modern, Dünya standartlarında ve her çeşit evcil hayvanla ilgili yaklaşık 2500 çeşit ürün bulabilecekleri bir evcil hayvan mağazasına kavuştular. Aynı zamanda ARKADAŞ PET MARKET akvaryum balıklarından sürüngenlere kadar uzanan çeşitleriyle her çeşit canlı hayvan satışını hijyenik ve yasal olarak yaptı.

 

Bugün ARKADAŞ PET MARKETLER; Forum Marmara, Kozyatağı Carrefour Mağazası, Kozyatağı Mağazası, Anadolu Yakası Kurye Servisi ve Online Satış www.arkadaspet.com ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

2006 Yılından itibaren Kazasker Mağazamız bünyesinde 250 metrekarelik Showroomumuz ile Deniz Akvaryum tutkunlarına hizmet vermeye başladık. ( Mağazamız 1 Mart 2017 tarihi itibaren  Kozyatağına taşınmıştır )

2011 Yılından itibaren Forum İstanbul Marmara Mağazamızla Istanbul Avrupa Yakasında hizmet vermeye başladık.

Misyonumuz

20 yılı aşkın deneyimimiz ile evcil hayvanlar ve aksesuarları sektöründe müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak; uluslar arası kalitede, modern, dünya standartlarında ürün ve hizmetleri sürekli gelişimi ve daha iyiyi arayan bir düşünceyle Türk hayvan severlere en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde Dünyadaki yenilikleri takip edip, Türk hayvan severlerin ihtiyaç duyacağı bütün ürün ve hizmetleri yurt çapına yayılmış, her zaman daha iyiyi arayan, hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan marketler zinciri kültürünü oluşturmak.

Değerlerimiz

Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, yaptığımız işi severek yaparız.
Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, yaptığımız işte, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.
Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, bütün canlılara değer verip onlara sevgimizi gösteririz.
Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, takım ruhunu benimsemiş, aile ilişkisinde güven ortamı oluştururuz.
Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, proaktif yaklaşımla sürekli gelişmeyi hedefleriz.
Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde müşteri odaklı çalışıp, küçük dostlarımıza daha iyi bir ortam sağlamak, arkadaşlık, sevgi ve neşe ile daha mutlu bir yaşam sağlanması bilincindeyiz.

Arkadaş Pet marketler Hizmet Noktaları; Istanbul Anadolu Yakasinda Kozyatağı Carrefour, Kozyatağı, Istanbul Avrupa Yakasinda Forum Marmarada hizmetinizdedir. Ayrıca İstanbul Anadalu Yakası Kurye Servisi ve Online satış mağazamız olan www.arkadaspet.com kapı teslimatı yapan hizmetlerimizdendir.

Mağazalarımızda; 4000 çeşit yerli ve yabancı, dünya kalitesindeki ürünleri bulabilirsiniz.

Yakın gelecekte de yeni şubelerimizi sizlerle tanıştırıp sizlerin ve küçük dostlarımızın sağlık ve mutluluğu için Arkadaş Pet marketler zinciri ailesi olarak her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı Markalar, Büyük Seçim!

  • Bonnie
  • Dr.Sacchi
  • Royal Canin
  • Orijen
  • Acana
  • test